RN731JTTD1741D50
MFR.Part #
RN731JTTD1741D50
JLCPCB Part #
C4217869
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS