RN73H1JTTD6121F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6121F10
JLCPCB Part #
C4216025
Description
100mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS