RN73H1JTTD6040A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6040A25
JLCPCB Part #
C3928894
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS