RN73H2BTTD1620F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1620F100
JLCPCB Part #
C2544835
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS