RN73H1JTTD58R3F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD58R3F10
JLCPCB Part #
C4064168
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS