HV732ARTTD2554F
MFR.Part #
HV732ARTTD2554F
JLCPCB Part #
C6209731
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS