RN73H1JTTD58R3F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD58R3F50
JLCPCB Part #
C4320435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS