HV732HRTTE1203F
MFR.Part #
HV732HRTTE1203F
JLCPCB Part #
C6637962
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS