RN73H1JTTD9761A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD9761A05
JLCPCB Part #
C4220525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS