RN73H1JTTD5101B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5101B10
JLCPCB Part #
C4328694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS