RN73H1JTTD4702F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4702F10
JLCPCB Part #
C4119030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS