RK73H3ATTE2152D
MFR.Part #
RK73H3ATTE2152D
JLCPCB Part #
C2583508
Description
-55℃~+155℃ 1W 21.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS