RN73H2ETTD1071C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1071C25
JLCPCB Part #
C4033114
Description
1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS