RN73H1JTTD46R4C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD46R4C25
JLCPCB Part #
C4274315
Description
100mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS