RN73H1JTTD4590F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4590F10
JLCPCB Part #
C3945134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 459Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS