RN73H1JTTD4301F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4301F10
JLCPCB Part #
C4341575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS