SG73P2BRTTD124G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD124G
JLCPCB Part #
C6677474
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS