RN732BTTD3521F50
MFR.Part #
RN732BTTD3521F50
JLCPCB Part #
C4231393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.52kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS