RN73H1JTTD41R2B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD41R2B50
JLCPCB Part #
C4093088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS