RN73H1JTTD4122F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4122F100
JLCPCB Part #
C3973191
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS