RK73H2ERTTD80R6F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD80R6F
JLCPCB Part #
C5726196
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS