RN73H1JTTD3831D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3831D25
JLCPCB Part #
C4346427
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS