RN73H1JTTD36R0F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD36R0F100
JLCPCB Part #
C4292430
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS