RN73H2ETTD8201B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8201B10
JLCPCB Part #
C4052249
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS