RN73R2BTTD8452D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD8452D100
JLCPCB Part #
C2531392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS