RN73H1JTTD3482F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3482F10
JLCPCB Part #
C4178718
Description
100mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS