RN73H1JTTD37R9F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD37R9F100
JLCPCB Part #
C4127781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS