RN73H1ETTP6192F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6192F50
JLCPCB Part #
C4319834
Description
-55℃~+155℃ 61.9kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS