RN73H1JTTD2522C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2522C10
JLCPCB Part #
C3977228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS