RN73H1JTTD2581A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2581A05
JLCPCB Part #
C4097048
Description
100mW 2.58kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS