RN73H1JTTD1801D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1801D25
JLCPCB Part #
C4194285
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS