SG73S2ARTTD5231D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD5231D
JLCPCB Part #
C6296157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS