RN73H1JTTD2522B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2522B05
JLCPCB Part #
C3978614
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS