RN731JTTD9090F25
MFR.Part #
RN731JTTD9090F25
JLCPCB Part #
C4204016
Description
-55℃~+155℃ 63mW 909Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS