RN73H1JTTD24R6B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R6B25
JLCPCB Part #
C4207276
Description
100mW 24.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS