RN73H1JTTD2490B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2490B05
JLCPCB Part #
C4295567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS