RK73H3ATTE3323D
MFR.Part #
RK73H3ATTE3323D
JLCPCB Part #
C5725299
Description
-55℃~+155℃ 1W 332kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS