RN73R2BTTD4481F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD4481F100
JLCPCB Part #
C4125649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.48kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS