RN73H1JTTD20R8D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD20R8D25
JLCPCB Part #
C4146303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS