RN73H1JTTD16R4F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R4F100
JLCPCB Part #
C3940635
Description
100mW 16.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS