RN731JTTD5691A05
MFR.Part #
RN731JTTD5691A05
JLCPCB Part #
C4243581
Description
-55℃~+155℃ 5.69kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS