SG73P1JRTTD2673D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2673D
JLCPCB Part #
C7311114
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS