RN73H1JTTD1672B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1672B05
JLCPCB Part #
C4104457
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS