RN73H2BTTD2460D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2460D100
JLCPCB Part #
C3931991
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS