RN73H1JTTD1642F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1642F10
JLCPCB Part #
C4308730
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS