RN73H1JTTD1601C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1601C10
JLCPCB Part #
C4351290
Description
1.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS