RN73H1JTTD2370C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2370C50
JLCPCB Part #
C4072659
Description
100mW 237Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS