RN73H1JTTD1321D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1321D25
JLCPCB Part #
C4013106
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS