RN73H1JTTD1721D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1721D25
JLCPCB Part #
C4320510
Package
0603
Description
1.72kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS