RN73H1JTTD1302B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1302B25
JLCPCB Part #
C186213
Description
100mW 13kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS